Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdziczałe psy zagryzły sarny pod Strzyżewicami

Utworzony przez swer, 25 lutego 2010 r. o 10:57 Powrót do artykułu
A jak myśliwi wcześniej by te psy odstrzelili to byłby lament, że to nieludzkie, że biedne Burki i Azorki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies też musi coś jeść - przecież nie zje trawy czy nie obgryzie korę z drzewa !!! Lepsze to,niż zbrodnicza działalność myśliwych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamy specjalnie wypuszczają swoje psy na noc, niech się gadzina pożywi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym dziwnego ? Jakby sarny zagryzły psa toby było coś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakąs marną bajke wymyślili Ci myśliwi. Dziwne ze mysliwi nic wczesniej o tym nie wiedzieli ... psy mogly zagryzc 2-3 ale nie 11 saren ... zreszta wogole te sarny byly zwiazane czy co ? przeciez by uciekly i do tego nie ma najmniejszych watpliwosci. Tych psow musiala byc wataha chyba a bywam czasem na okolicznych wioskach jak i w samych Strzyzewicach i nie widzialem tam ani jednego bezdomnego ani wyglodnialego psa. Moim zdaniem jakby mysliwi zgonili na niedźwiedzia albo wilka czy pume to byloby to bardziej wiarygodne... Ci mysliwi odstrzelili mi juz 2 koty co chyba latwo odroznic od lisa ... kiedys ja ich ustrzele i powiem ze to pewnie wyglodniale sarny zagryzly xD pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ODGRYZIONE GARDŁA I ROZSZARPANE SERCA" Panie redaktor z rozzzzzszalałym piórem .Nie mam zamiaru ironizować z losu tych zwierząt ale twój komentarz jest na poziomie mojego wnuka -czteroletniego Wojtusia,który to po powrocie z podwórka stwierdził,że gąsienica zrobiła mu dziurę w oponie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swer napisał:
A jak myśliwi wcześniej by te psy odstrzelili to byłby lament, że to nieludzkie, że biedne Burki i Azorki...
Oczywiście -bo za swobodnie biegającym psem należy pójść do jego gospodarza i temu dołożyć z grubej rury,jednemu,drugiemu a trzeci by się zastanowił .Tylko komu się chce,przecież najprościej zastrzelić bezmyślne zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Adi~ napisał:
Jakąs marną bajke wymyślili Ci myśliwi. Dziwne ze mysliwi nic wczesniej o tym nie wiedzieli ... psy mogly zagryzc 2-3 ale nie 11 saren ... zreszta wogole te sarny byly zwiazane czy co ? przeciez by uciekly i do tego nie ma najmniejszych watpliwosci. Tych psow musiala byc wataha chyba a bywam czasem na okolicznych wioskach jak i w samych Strzyzewicach i nie widzialem tam ani jednego bezdomnego ani wyglodnialego psa. Moim zdaniem jakby mysliwi zgonili na niedźwiedzia albo wilka czy pume to byloby to bardziej wiarygodne... Ci mysliwi odstrzelili mi juz 2 koty co chyba latwo odroznic od lisa ... kiedys ja ich ustrzele i powiem ze to pewnie wyglodniale sarny zagryzly xD pozdrawiam !
WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY JAK TAKIE KOTY POLOWAŁY NA MŁODE BAŻANTY,ICH ŁUPEM PADAJĄ WSZYSTKIE PTAKI KTÓRE OPUSZCZAJĄ GNIAZDA PO WYLĘGU,MŁODE ZAJĄCE,SUSŁY- ANIE TYLKO MYSZY.....PANIE Adi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzikie psy zagryzły dzikie sarny . Taka jest natura . Sarny są szkodnikami . Obgryzają drzewka w moim sadzie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w to uwierzy?. Psy musiały na nartach ścigać te sarny w takim śniegu. Jednego dnia skrzyknęły się i postanowiły zapolować i łupem ich padło 11 saren. Bzdura!. Bzdura i jeszcze raz bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNO SIĘ POUSYPIAĆ WSZYSTKIE BEZDOMNE PSY TE W SCHRONISKACH RÓWNIEŻ PROBLEM BY SIĘ SAM ROZWIĄZAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anastazja p4 napisał:
POWINNO SIĘ POUSYPIAĆ WSZYSTKIE BEZDOMNE PSY TE W SCHRONISKACH RÓWNIEŻ PROBLEM BY SIĘ SAM ROZWIĄZAŁ
Głupia" suko" ty pierwsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anastazja p4 napisał:
POWINNO SIĘ POUSYPIAĆ WSZYSTKIE BEZDOMNE PSY TE W SCHRONISKACH RÓWNIEŻ PROBLEM BY SIĘ SAM ROZWIĄZAŁ
Widać takim jak ty przydałaby się eutanazja.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem od dawna - wystrzelać wałęsające się psy bez założonych kagańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto w to uwierzy?. Psy musiały na nartach ścigać te sarny w takim śniegu. Jednego dnia skrzyknęły się i postanowiły zapolować i łupem ich padło 11 saren. Bzdura!. Bzdura i jeszcze raz bzdura.
Wcale nie taka bzdura. Osłabione głodem sarny, w głębokim śniegu, nie są w stanie uciec przed sforą psów. A do dziko wałęsajacych się psów należy strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może te sarny padały z głodu, a psy tylko dokończyły dzieła ? W miejscowości Radawczyk, gmina Niedrzwica dojdzie do podobnej sytuacji ,koło łowieckie tego terenu nie dokarmia zwierzyny tylko organizuje polowania. Może ktoś to sprawdzi gdzie są te paśniki nie mówiąc już o ich zawartości !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy pozwalają złapać i następnie uśpić albo odstrzelić wałęsające się psy. A teraz wyobraźcie sobie staruszka albo nawet troje vs sfora psów. Ludzie, apeluje o użycie mózgów!! Wystrzelać wszystkie kundle na miejscu, następnie ew. dochodzić kto był właścicielem i je**bać po kieszeni i to tysiącami. Tylko wysokie kary finansowe oduczą bydlaków z miast i wsi wypuszczania psiuniów samopas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę sie założyć że większość z tych saren najpierw została potrącona przez samochód. W tych okolicach sarny wyskakują ciągle na ulice i jadąc z prędkością nawet 40km/h czasem nie da się wyhamować. Sama nie raz i nie dwa miałam uszkodzony samochód przez sarnę. A taka sarna z jaką prędkością biegnie? Bo na pewno nie wolniej niż 40km/h i na pewno szybciej niż pies! Ludzie dajcie spokoj...Nakarmcie te zwierzęta tak jak przystało i róbcie to co należy do waszych obowiązków. Na ten przykład w lesie kielczewickim nigdzie nie widziałam paśnika! Sarny same podchodzą pod domy bo szukają jedzenia psy mają prawo sie wkurzac jak coś obcego chodzi po ich podwórku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mów tak do kobiety, bo nigdy nie będziesz pewien czy to przypadkiem nie twoja matka. Czort wie z kogo wypadłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce mi sie wierzyc ze psy zagryzly tyle saren sarny sa niedozywione, czyja wina? kto powinien o nie dbac kto inny wypuszcza te psy jak nie najmadrzejsi na swiecie czyli ludzie? kara najpierw powinna byc dla ludzi, az dziw, ze psy spadly z nieba i nagle zagryzly 11 saren.... oczywiscie wczesniej nikt nic nie widzial i nic nie wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...